Клопотання про призначення почеркознавчої експертизи (зразок)

Судді Хмельницького міськрайонного суду

___________________________

Позивач: Іванов Петро Карлович,

29000, Хмельницька область, Хмельницький район,

м. Хмельницький, вул. Котигорошко 111/34

тел.: 000 000 00 00

КЛОПОТАННЯ

про призначення почеркознавчої експертизи

по цивільній справі № 686/00000/13

Відповідач Колоп Андрій Федорович не визнає позовні вимоги в повному обсязі, посилаючись на те, що при написанні розписки та графіку погашення заборгованості гроші не передавались, а написання було під примусом. В зв’язку з цим, за необхідним є отримання нового доказу – висновку експерта по визначенню психологічного стану під час написання рукописів, а саме, чи можливе було написання цих документів під примусом.

На підставі викладеного та керуючись ст. 376 ЦК, ст.ст. 30, 53, 57 ЦПК України,

Прошу:

1. Призначити судово-почеркознавчу експертизу по встановленню не ідентифікаційних ознак почерку та підпису відповідача на «розписці» та «графіку».

На вирішення експертизи поставити наступне запитання: чи можливе виконання даних рукописів особою, яка знаходилась в стані збудження, або в якомусь іншому нервовому стані, який би міг бути при примушуванні написання цих рукописів.

Для дослідження відповідачем буде наданий зразок почерку та підпису (вільні, експериментальні) в строк зазначений судом.

2. Зобов’язати Колопа Андрія Федоровича надати для проведення експертизи оригінали розписки та графіку погашення заборгованості.

 

16 червня 2013 р.                                                                      Колоп А.Ф.

Матеріали за темою:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *